Dr. Deák György

fogorvos, dentoalveorális szájsebész szakorvos

Fogorvosi diplomámat a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán 2017-ben Summa Cum Laude minősítéssel szereztem. Ugyanezen intézmény szájsebészeti tanszékén töltöttem 3 éves szakképzésem, ezt követően 2020-ban dento-alveoláris szájsebészet szakvizsgát szereztem.

Hiszem, hogy a precizitást megőrizve kell a hivatásomat végeznem, mellyel a pácienseim elégedettsége mellett a saját magammal szemben támasztott követelményeknek is meg tudok felelni.

A fogászat minden területen célom a magas színvonalú szakmai precizitással végzett ellátás biztosítása betegeim számára.

Dr. Vincze Virág

fogorvos

Diplomámat a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán szereztem 2023-ban Summa Cum Laude minősítéssel.
Jelenleg a szegedi Fog-és Szájsebészeti Klinika Fogpótlástani Tanszékének harmadéves rezidense vagyok.
Tanulmányaim és munkám során igyekszem folyamatosan fejlődni, naprakésznek lenni.
A fogorvoslásban az alapos, jól megtervezett munka mellett nagyon fontosnak tartom a páciensekkel való pozitív kommunikációt és a bizalom kialakítását a kezelések sikeressége érdekében.

Kérdése van? Hívjon minket most!

+36 70 321 4514

Bottyán Anna

fogászati asszisztens

Fogászati asszisztens végzettségem 2018-ban szereztem. Szakmai tudásom bővítése, valamint a betegellátás precíz kivitelezése legfőbb céljaim közé tartoznak, ennek eredményeként 2022-ben klinikai fogászati higiénikusként végeztem.

Preventív szemléletmódomnak megfelelően a szájhigiénia oktatására nagy figyelmet fordítok, mely segít a szájüregi megbetegedések megelőzésében. Munkám során törekszem maximális segítséget nyújtani a kollégáim számára, ezzel is gördülékennyé téve a fogászati kezelést. Igyekszem a páciens nálunk töltött idejét komfortossá tenni.

Zsurka Luca

fogászati asszisztens

Fogászati asszisztens végzettségemet 2025-ben szereztem meg.  Hiszem, hogy a tudatos szájápolás alapja az egészséges mosolynak, ezért célom, hogy ebben is segítsem a pácienseket. Ennek érdekében fogászati higiénikusi képzésen is részt veszek, hogy még magasabb színvonalon támogathassam a kezeléseket és a páciensek edukációját.

Munkám során kiemelten fontos számomra, hogy a páciensek biztonságban és nyugodt légkörben érezzék magukat, hiszen tudom, hogy a fogászati kezelések sokak számára feszültséggel járhatnak. Kedvességgel, türelemmel és figyelemmel igyekszem hozzájárulni ahhoz, hogy mindenki pozitív élményekkel távozzon rendelőnkből.